Rants
"S"-ul din STB vine de la Suferință
De când primarul din 4 a avut nesăbuita idee de a reamenaja intersecția de la Eroii Revoluției [https://sectorul4live.ro/schimbari-majore-in-eroii-revolutiei/], am fost complet bulversați la capitolul "transport public". Mă bucur doar că lucrăm de acasă și că am evitat naveta zilnică, altfel ne-am fi lovit de complicații