Rants
Unde nu-i cap, vai de popoare - partea a 2-a
Poftim, dupa ce ma plangeam ieri [http://blog.bogdanbucur.eu/unde-nu-i-cap-vai-de-popoare/] de inconstienta guvernului si de modul amatoricesc in care trateaza masurile fiscale, apare si o analiza a Digi24 [http://www.digi24.ro/Stiri/Digi24/Economie/Stiri/Impozitarea+bacsisului+se+pierde+in+reguli] mai de doamne-ajuta a subiectului. > Pentru