Chestii
Doua vorbe si despre eMAG
Daca tot am scris ieri despre Depanero si lipsa lor de reactie [http://blog.bogdanbucur.eu/depanero-asa-si-asa/], azi mi-a dat eMAG-ul un exemplu de “asa da”. Am comandat ieri (marti) o multifunctionala simpatica. Urmaream de ceva vreme preturile, mi-ar prinde bine una si cu ofertele recente m-au convins. Singurul dezavantaj