Aberatii
Camp Ion
Ca președinte, Ion Ionescu n-a fost nici bun, nici rău. Pur și simplu a fost. Ales de pe poziția răului cel mai mic, nu a fost corupt din cale afară, nici ahtiat după putere. Tot ce și-a dorit a fost să își termine cât mai rapid mandatul și să beneficieze